KKTC Biyax Gece Kulübü 2023

Kıbrıs’ta Biyax Gece Kulübü hakkında

Biyax Gece Kulübü 2023

Kıbrıs denilince akla ilk gelen özellik hiç tartışmasız gece hayatı eğlence merkezleri ve kâğıt oyunlarıdır. Kıbrıs dünyanın dört bir yanından turisti bünyesine çeker. Bunun en önemli sebebi ise çok fazla eğlence mekânı olması ve kumar oynamanın KKTC’de yasal olmasındandır. Peki Kıbrıs’ta eğlenmek isteyenlerin gidebileceği en seçkin legal ve elek üstü gece kulübü hangisidir? Bu sorular ve Kıbrıs gece hayatı hakkında merak edilen her şeyi yazı dizimizde sizler için derledik. Şimdi dilerseniz detaylara geçelim. Keyifli okumalar…

Kıbrıs gece hayatı deyince hiç şüphesiz akla ilk gelen en köklü ve kaliteli mekân Kıbrıs Biyax Gece Kulübüdür. Peki yüzlerce gece eğlence mekânı olan Kıbrıs’ta Kıbrıs Biyax Gece Kulübünü diğerlerinden ayıran en önemli özelliği nedir? Kıbrıs Biyax Gece Kulübü öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışır. Sizlere verdiği ve vermeyi planladığı her hizmette öncelikle sizlerin memnuniyetini hedefler. Uygun fiyatlı menüsü nezih ortamı profesyonel çalışanları eşsiz dans ve sahne performansları ile Kıbrıs Biyax Gece Kulübü alanında en iyisidir. Şimdi Kıbrıs Biyax Gece Kulübünün hizmetleri hakkında daha detaylı açıklamalar yapalım.

Biyax Gece Kulübü

Kıbrıs Biyax Gece Kulübü Hizmetleri

Kıbrıs Biyax Gece Kulübü 1 yaşından küçük hiç kimseyi içeriye almaz. Böylece eğlenirken kendinizi tutmak zorunda değilsiniz. Kapıda bulunan güvenlik mekânda taşkınlık yapan herkesi istisnasız dışarı çıkarır. Ayrıca mekanımıza damsız girilmez. Kız kıza eğlenmeye çıkmış kadın müşterilerimizi kimsenin rahatsız etmesine izin verilmez. Mekanımızda çalışan barmenler baristalar servis elemanları ve kapıdaki güvenlik işe alınırken alanlarında en iyisi olduklarına dikkat edilmiştir.

Ayrıca renkli dans şovlarını gerçekleştiren dansçı kızlarımızın alanlarında en iyisi oldukları ve tescilli güzel oldukları tarafımızca araştırılıp tasdiklenmiştir. Kıbrıs Biyax Gece Kulübü olarak dans şovlarımızda müşterilerimize özel sürprizler yapılmaktadır. Kıbrıs Biyax Gece Kulübünde yapılan dans şovları ile sıcak dakikalar geçireceksiniz. Eğlence hayatında dans ve müzik kadar önemli olan başka şeyler de vardır. Bunların başında yiyecek ve içecekler gelir. Sizlere özel kokteylleri gözünüzün önünde yapan barmen ve baristalarımız sizler için harika lezzetleri hazırlıyorlar. Ayrıca menümüzde bulunan çeşitli atıştırmalıklar oldukça rağbet görmektedir.

Bunların dışında Kıbrıs’a has yemekleri de menümüze eklemekten geri durmadık. Kıbrıs Biyax Gece Kulübü olarak sizlere başka hizmetler de vermekteyiz. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayalım: doğum günü partileri evlilik teklifi organizasyonları konsept partiler bekarlığa veda partileri ve daha pek çok parti seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca kalacak yerinizi ayarlamadı iseniz sizler için otel pansiyon ev villa ya da araba kiralama hizmetleri sunulur. Daha sonra ise sizler için dönüş uçak bileti satın alınması ya da rezervasyon yapılması da hizmetlerimiz arasındadır.

Kıbrıs Biyax Gece Kulübüne Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Kıbrıs Biyax Gece Kulübü oldukça merkezi bir konumda bulunur. Lefkoşa’ya 40 km uzaklıkta Girne’ye ise: 57 km uzaklıktadır. Kıbrıs Biyax Gece Kulübü Ercan hava alanına daha yakındır. Burada indikten sonra çeşitli yollar ile Kıbrıs Biyax Gece Kulübüne ulaşım sağlarsınız. Kıbrıs Biyax Gece Kulübüne ister VİP. Araç kiralayarak normal araç kiralayarak taksi tutarak ulaşabilirsiniz. Ya da bütün bunlarla uğraşmak istemiyor iseniz Ercan hava alanında hizmetinize hazır bulunan tur rehberleri de bulunmaktadır.  Bu tur rehberleri ile gezilerinizde oldukça rahat olacaksınız.

Kıbrıs Bling Gece Kulübü bütün tur rehberlerinin ilk durağı olmaktadır. Kıbrıs Bling Gece Kulübünde eğlenmek hepinizin hakkıdır.

Kıbrıs Biyax Gece Kulübü

Kıbrıs BiyaxGece Kulübü uzun yıllardır Girne’de hizmet veren oldukça köklü ve tecrübeli bir gece kulübüdür. Biyax Kıbrıs içeride taşkınlık yapanlara asla tolerans göstermez. Kapıda bulunan tecrübeli güvenlik çalışanlarımız içerde problem çıkaran kişi ya da kişileri hemen dışarı çıkarır.

Biyax Kıbrıs müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir gece kulübüdür. Kıbrıs Biyax Gece Kulübü müşterilerine özel ve renkli dans şovları sunar. Bu dans şovlarında Kıbrıs Biyax Gece Kulübü müşterilerine özel dans şovlarının ardında büyük sürprizler yapmaktadır. Ayrıca bu dans gösterilerimiz sadece erkeklere özel olmayıp kadınlar için de çeşitli şovlarımız bulunmaktadır.

Ayrıca canlı performanslar DJ performansları ile dans şovlarının başlama saati 21:00 olup gece 01:00 a kadar sürmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA
× ÇEVRİMİÇİ